62.jpg

Oriflame Kayıt Formu

Kozmetik markalarından ev araç gereçlerine kadar temsilcilik sistemi ile ürün pazarlayan firmalar mevcut. Bu firmaların en önemli özelliği, ürünlerinin mağazalarda satılmıyor olması. Dolaysıyla müşteri, ürünü temsilciden temin etmek zorunda. Temsilciler ister kendi evlerinde ister müşterinin evine giderek ürünlerini tanıtıp pazarlayabiliyor. Firma, temsilcilere bunun karşılığında belirli bir komisyon ödüyor. Kazanacağınız ücret performansınıza bağlı. Bu tür bir işe başlamak için temsilcilik usulü satış yapan firmaların internet sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Evden işlerini yürütüp evden para kazanmak, ek iş yapmak isteyen kesim genelde ev hanımlarıdır. Bu firmalar ile de evden para kazanmak nasıl mümkün oluyor, buna bakalım.

Oriflame  kozmetiğe  üye kaydını gerçekleştiren herkes, bu firmanın tüm ürünlerini çok daha uygun fiyata alma hakkına sahip olmaktadırlar. Yani bir ürünün satış fiyatı 26 TL ise; 20 TL'den alma şansına sahip olurlar. Buda kendilerine % 30 kar fırsatı yakalamış olurlar.

Yani alış fiyatından alırlar ve satış fiyatından satarak %30 gelir sağlarlar. Bu noktada sorulan bir başka soru da şudur: "Biz illa satış fiyatına mı satmak zorundayız, yoksa fiyatını kendimiz belirleyebilir miyiz?" Fiyatları, haksız rekaber olmaması adına, kremi piyasa satış fiyatı olan 26 TL'den aşağı satamazsınız. Kişi üye olduktan sonra; ister kataloglardan isterlerse de firmanın üyeler için hazırladığı alışveriş panelinde ek siparişler verebilirler. Yani bu oriflame  ürünlerini perakende olarak satabilirler. İster 10 TL'lik ister 100 TL'lik sipariş verebilirler. Bunda bir sınır yoktur.

Genelde ev hanımlarının; eşe, dosta, akrabalara ve komşulara yapılan satışlar yapılabilmektedir. Oriflame sistemini internetten yapan evden yapamaz, ya da evden yapan internetten yapamaz diye bir şey söz konusu değildir. Bu işi internetten de üye yaparak, ya da satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Kazanç, " kazanacağım " diyebilenlerindir…

Büyüdükçe büyüyen bir sistemin sınırsızlığını düşününüz!

Kazandırma yollarını ve kazancın büyüklüğünü düşününüz!

Birde değerlendirmediğniz ve ertelediklerinizin size kaçırttığı fırsatları düşününüz!