62.jpg

Oriflame Kayıt Formu

Bu işler ile internetten nasıl para Kazanabiliriz ?

İş fırsatlarımızı değerlendirip internetten yürüterek para kazanmak isteyen kesim; genelde üniversiteli öğrenciler, emekliler, memurlar ve işçilerdir. Çalıştığımız şirketler bize bu işi internetten de yapabilme fırsatı sunmuştur.

Bu nasıl oluyor, kısaca bir göz atalım isterseniz. Üye olup kaydımızı gerçekleştirdikten sonra, firma herkese kendine özel bir üye kayıt linki veriyor. Bu işi internetten yürütmeye çalışacakların genel amacı, bu linki kullanarak üye kaydı yapmak olmalıdır. Üyelerin her birine verilecek bu kişiye özel kayıt linkleri, direkt olarak şirketin ana sayfasına yönlenir.

O linke tıklayan kişi sistemle ilgili her ayrıntıyı şirketin resmi sitesinden öğrenir. Üye olacağı zaman ise kimin linkinden tıklayıp o sayfaya ulaşmışsa, "Üye Olun" sayfasına tıkladığı zaman o kişinin adı referans kısmında belirir. Ve bu referans kısmı başka bir referans linkine tıklayana kadar asla silinemez, dolayısı ile bu işi kim tanıtırsa, üye olacak kişi onun referansı ile kayıt olmak zorundadır.

İsterse kişi 1 ay sonra direkt olarak firmanın sitesine giriş yapsa bile, o kişiye  işi tanıtan kişinin referans linki hala o sayfada olur.

Bu da bizlerin aklında şu şüpheyi bırakmıyor: "Sistemi ben tanıttım ama, ya başkasından üye olursa!?" Bu şüpheyi tamamen ortadan kaldıran bir çalışmadır. Yani bu işi internetten para kazanmak için yapan arkadaşlarımızın tek yapması gereken bu linkin tanıtımı olacaktır.

Bazı arkadaşlar ise "Bu işi yapmam için illa bir web sitemin olması mı gerekiyor?" sorusunu soruyorlar. Bu sorunun da cevabının "Hayır!" olduğunu, bu açıklamayı okuyan herkes anlar diye düşünüyoruz. Zaten firmanın bize verdiği kayıt linki, bir web sitesi niteliğindedir