62.jpg

Oriflame Kayıt Formu

 

 

 Başarılı bir Oriflame Lideri olarak; her hafta bir Güzellik Danışmanı kaydetmeli, yeni ve eski Güzellik Danışmanlarınızla temasta kalmaya devam etmelisiniz. Oriflame liderlerinin başarılarını sürdürmek için her katalog dönemi yapmaları gerekenler şunlardır: 

            Danışmanları KAYDEDİN ve aktif hale geçirin

          Geleceğin Liderlerini eğitin ve GELİŞTİRİN

          HEDEFLERİ BELİRLEYİN ve Takip Edin

 Yeni Danışmanlarımız için Başarı Formülü

Bir Oriflame Danışmanı olarak başarılı bir kariyer başlangıcı için; Her gün 3 kişiyle Oriflame ürünleri ve fırsatları hakkında coşkulu bir şekilde konuşun, her kataloğu aktif olarak gösterin ve düzenli olarak 20 müşteriden sipariş alın. 

Her katalogta şunları yapın:

                 GÖSTER - yeni katalogu gösterin ve sipariş alın

                DAVET ET - başkalarını da size katılmaya davet edin

                KATIL - Toplantılara, eğitimlere ve etkinlikler

 YENİ BAŞLAYANLARA  BAŞARININ  SIRLARLARI NELERDİR

 Oriflamede gelir fırsatının 2 yolu mevcuttur. Yapmış olduğunuz satıştan % 30 net kar ve tanıdıklarınızı ekibinize katılmaya davet ederek ekibinizdeki yapmış olduğunuz danışmanların satışındanda % 21 e varan kazançlar elde edelirsiniz.

Bu kazancı tanımlarsak arkadaşlarınızın ve onların arkadaşlarının tıpkı sizin gibi kayıt olması grubunuzu oluşturacaktır. Bu grubunuzla birlikte sizin oluşturduğunuz satış hacmi performans iskontosu dediğimiz ve işimizin asıl büyük kazanç sistemine ulaşmanınz mümkün olacaktır.

Kişisel satışla çok başarılı olur gayet güzel gelirler elde edebilirsiniz. Ancak bunu her katalogta  yapmanız mümkün olmayabilir.Nekadar çok bayiniz olursa okadar çok satış hacminiz yüksek olacaktır.

İşimizin en önemli temeli doğru şekilde yapılan sponsorluktur. Ürün satışı kişisel bir beceridir ama kayıt yapmak sizi liderliğe götürecek bir adımdır.

Kayıt yapmak konusunda kendisine güvenemeyen bir kişi lider olabileceğini söylemek doğru olamaz. Bu yüzden kayıt yapmak için kararlı olmak karşısına çıkabilecek zorluklara göğüs gerebilmektir.

Bir kar tanesi kadar kısa ömürlü olmak yerine daha uzun bir kazanç tercihiniz varsa sürekli kayıt yapmaya ve ekibinize yeni yeni isimler kazandırmaya devam etmelisiniz.